joi. sept. 19th, 2019

HC Dobrogea Sud Constanța-AHC Dunărea Călăraşi 36-31 (15-15)

HC Dobrogea Sud Constanța-AHC Dunărea Călăraşi 36-31 (15-15).

Meci de pregătire, 10.08.2018.
Pentru echipa noastră au marcat: Shaho Nosrati 5 goluri. Mihai Bujor 2 goluri ,Victor Vartic 3 goluri, Gabi Bujor 2 goluri, Ante Grbavac 1 gol, Florin Dospinescu 1 gol. Dragoş Soare 3 goluri, Mihajlo Radojovic 2 goluri, Zarko Pejovic 6 goluri,  Gabi Dumitriu 1 gol,  Ionuț Broasca 1 gol,  Dragoş Hantaru 4 goluri.

Evolutia scorului, 15-15  scorul la pauza meciului de pregătire de la Constanța, după ce in minutul 26 băieții noştri conduceau cu 14-12.

Min 45, 24-22 pentru gazde, iar 35-30 scor in minutul 58.

Duminică 12 august 2018, de la ora 11:00, vă așteptăm la Sala Polivalentă la meciul de pregatire AHC Dunărea Călărași – CSM Bacău.
Casele de bilete se deschid la ora 10:00, intrarea se face pe bază de abonamente sau bilete cu valoarea de 10 lei, la acest meci abonamentele pot fi cumpărate și de la Sala Polivalentă.

Incepând cu noul sezon biletul de intrare la meciuri costā 10 lei, iar intrarea copiilor sub 8 ani este liberā (insoțiți de un adult). Abonamentele pentru suporteri au valoarea de 100 de lei, iar abonamentele VIP valoarea de 500 de lei, şi pot fi achiziționate de la sediul clubului aflat in incinta Hotel Calarasi, zilnic intre orele 09:00 -16:00, sau prin rezervare telefonicā la nr 0733 772 755. Abonații au posibilitatea de a alege oricare loc din salā, ei având şi prioritate la înscrierea in deplasārile organizate de cātre club pentru suporteri. Abonamentele sunt valabile in campionat, in Cupa Romaniei si meciurile din faza Play-off ori Play-out

Aşteptăm mass-media la acreditările de presă pentru noul sezon.
Acreditările se pot obține zilnic la sediul clubului sau la e.mail-ul oficial al clubului ahcdunareacalarasi2014@yahoo.ro

© AHC DUNAREA CALARASI. 2018 – TOATE DREPTURILE REZERVATE | Website administrat de www.cloud-center.ro