Viorel Fotache,Gabriel Bujor,Dragoș Hanțaru,Gabriel Dumitriu și Ionuț Broască sunt convocați la națională

Antrenorul României, Manuel Montoya, a convocat cinci jucători de la echipa noastră, in perioada 16-23 decembrie 2018, in București, unde va avea loc un cantonament și jocuri de pregătire, la care vor participa componenții lotului național lărgit de seniori al României.
🤾 Viorel Fotache, Gabriel Bujor, Dragoș Hanțaru, Gabriel Dumitriu și Ionuț Broască sunt convocații echipei noastre.

Antrenorul nostru, Serghei Bebeshhko, in același timp și selecționerul Ukrainei, a programat un stagiu de pregătire al echipei naționale a Ukrainei, urmat de un turneu internațional la Riga, in perioada 20-31 decembrie 2018.

#AHCDunăreaCălărași
#Romania
#ViorelFotache
#GabrielBujor
#DragosHantaru
#GabrielDumitriu
#IonutBroasca

 

Lasă un răspuns