AHC Dunărea Călărași 2014

LIGA ZIMBRILOR

Sezonul 2018-2019 Programul complet al turului:

Etapa I:
AHC Dunărea Călărași-CSA Steaua București
20-20 (12-14)
Minaur Baia Mare-HC Buzău
AHC Dobrogea Sud Constanța-Dinamo București 24-30 (10-17)
SCM Politehnica Timișoara-AHC Potaissa Turda 26-26 (12-17)
CSU Suceava-CSM București 19-20 (7-11)
CSM Făgăraș-CSM Focșani 19-27 (8-15)
U Cluj Napoca-CSSM Bacău 22-24 (10-14)
Etapa II:
CSA Steaua București-CSSM Bacău 29-22 (15-12)
CSM Focșani-U Cluj Napoca 39-25 (19-13)
CSM București-CSM Făgăraș 26-22 (11-12)
AHC Potaissa Turda-CSU Suceava 32-20 (20-12)
Dinamo București-SCM Politehnica Timișoara
HC Buzău-AHC Dobrogea Sud Constanța 20-23 (8-9)
AHC Dunărea Călărași-Minaur Baia Mare
30-28 (14-17)
Etapa III:
Minaur Baia Mare-CSA Steaua București 32-34 (15-17)
AHC Dobrogea Sud Constanța-AHC Dunărea Călărași 27-26 (11-16)
SCM Politehnica Timișoara-HC Buzău 24-19(9-10)
CSU Suceava-Dinamo București 25-25 (15-12)
CSM Făgăraș-AHC Potaissa Turda 21-30(7-14)
U Cluj Napoca-CSM București 19-31 (12-16)
CSSM Bacău-CSM Focșani 23-27 (9-10)
Etapa IV:
CSA Steaua București-CSM Focșani 27-22(13-12)
CSM București-CSSM Bacău 30-22 (14-8)
AHC Potaissa Turda-HC Vaslui 32-23 (12-11)
Dinamo București-CSM Făgăraș 28-22 (14-13)
HC Buzău-CSU Suceava 29-27 (15-14)
AHC Dunărea Călărași-SCM Politehnica Timișoara 27-27 (16-15)
Minaur Baia Mare-AHC Dobrogea Sud Constanța 28-23 (15-13)
Etapa V:
AHC Dobrogea Sud Constanța-CSA Steaua București
SCM Politehnica Timișoara-Minaur Baia Mare
CSU Suceava-AHC Dunărea Călărași 20-20 (9-11)
CSM Făgăraș-HC Buzău
U Cluj Napoca-Dinamo București
CSSM Bacău-AHC Potaissa Turda
CSM Focșani-CSM București
Etapa VI:
CSA Steaua București-CSM București
AHC Potaissa Turda-CSM Focșani
Dinamo București-CSSM Bacău
HC Buzău-HC Vaslui
AHC Dunărea Călărași-CSM Făgăraș 31-23 (14-13)
Minaur Baia Mare-CSU Suceava
AHC Dobrogea Sud Constanța-SCM Politehnica Timișoara
Etapa VII:
SCM Politehnica Timișoara-CSA Steaua București
CSU Suceava-AHC Dobrogea Sud Constanța
CSM Făgăraș-Minaur Baia Mare
U Cluj Napoca-AHC Dunărea Călărași 28-42 (13-20)
CSSM Bacău-HC Buzău
CSM Focșani-Dinamo București
CSM București-AHC Potaissa Turda
Etapa VIII:
CSA Steaua București-AHC Potaissa Turda
Dinamo București-CSM București
HC Buzău-CSM Focșani
AHC Dunărea Călărași-CSSM Bacău 33-28 (15-13)
Minaur Baia Mare-U Cuj Napoca
AHC Dobrogea Sud Constanța-CSM Făgăraș
SCM Politehnica Timișoara-CSU Suceava
Etapa IX:
CSU Suceava-CSA Steaua București
CSM Făgăraș-SCM Politehnica Timișoara
U Cluj Napoca-AHC Dobrogea Sud Constanța
CSSM Bacău-Minaur Baia Mare
CSM Focșani-AHC Dunărea Călărași 29-30 (16-12)
CSM București-HC Buzău
AHC Potaissa Turda-Dinamo București
Etapa X:
CSA Steaua București-Dinamo București
HC Buzău-AHC Potaissa Turda
AHC Dunărea Călărași-CSM București 24-25 (10-11)
Minaur Baia Mare-CSM Focșani
AHC Dobrogea Sud Constanța-CSSM Bacău
SCM Politehnica Timișoara-U Cluj Napoca
CSU Suceava-CSM Făgăraș
Etapa XI:
CSM Făgăraș-CSA Steaua București
U Cluj Napoca-CSU Suceava
CSSM Bacău-SCM Politehnica Timișoara
CSM Focșani-AHC Dobrogea Sud Constanța
Dinamo București-Minaur Baia Mare
AHC Potaissa Turda-AHC Dunărea Călărași
Dinamo București-HC Buzău
Etapa XII:
CSA Steaua București-HC Buzău
AHC Dunărea Călărași-Dinamo București
Minaur Baia Mare-AHC Potaissa Turda
AHC Dobrogea Sud Constanța-CSM București
SCM Politehnica Timișoara-CSM Focșani
CSU Suceava-CSSM Bacău
CSM Făgăraș-U Cluj Napoca
Etapa XIII:
U Cluj Napoca-CSA Steaua București
CSSM Bacău-CSM Făgăraș
CSM Focșani-CSU Suceava
CSM București-SCM Politehnica Timișoara
AHC Potaissa Turda-AHC Dobrogea Sud Constanța
Dinamo București-Minaur Baia Mare
HC Buzău-AHC Dunărea Călărași
© AHC DUNAREA CALARASI. 2018 – TOATE DREPTURILE REZERVATE | Website administrat dewww.cloud-center.ro