LIGA ZIMBRILOR

SEZONUL 2020-2021

TUR

Et 1. Dunărea – HC Buzău 20-21 (8-10)

Et 2. CSM Bacău – Dunărea 32-26 (18-12)

Et 3. Dunărea – CSM Botoșani 35-28 (15-15)

Et 4. CSM Reșița – Dunărea (4.10.2020)
Et 5. Dunărea – CSM București (5.10.2020)
Et 6. HCD Constanța – Dunărea (7.10.2020)
Et 7. Dunărea – CSM Focșani (8.10.2020)
Et 8. Dunărea – Minaur (10.10.2020)
Et 9. Poli Timișoara – Dunărea (11.10.2020)
Et 10. Dunărea – Steaua (10 octombrie)
Et 11. CSM Făgăraș – Dunărea (17 octombrie)
Et 12. Dunărea – Dinamo (24 octombrie)
Et 13. CSU Suceava – Dunărea (31 octombrie)
Et 14. Dunărea – Potaissa (14 noiembrie)
Et 15. CSM Vaslui – Dunărea (21 noiembrie 2020)

RETUR

Et 16. HC Buzău – Dunărea (28 noiembrie 2020)
Et 17. Dunărea – CSM Bacău (5 decembrie)
Et 18. Nou promovată 1 – Dunărea (16 decembrie)
Et 19. Dunărea – CSM Reșița (19 decembrie)
Et 20. CSM București – Dunărea (23 decembrie 2020)
Et 21. Dunărea – HCD Constanța (6 februarie 2021)
Et 22. CSM Focșani – Dunărea (13 februarie)
Et 23. Minaur – Dunărea (20 februarie)
Et 24. Dunărea – Poli Timișoara (27 februarie)
Et 25. Steaua – Dunărea (16 martie)
Et 26. Dunărea – CSM Făgăraș (20 martie)
Et 27. Dinamo – Dunărea (27 martie)
Et 28. Dunărea – Nou promovată 2 (3 aprilie)
Et 29. Potaissa – Dunărea (7 aprilie)
Et 30. Dunărea – CSM Vaslui (17 aprilie 2021)

PROGRAM PLAY-OFF 2020-2021

Faza a I-a

Grupa A: loc 1, loc 3, loc 5, loc 7.

Grupa B: loc 2, loc 4, loc 6, loc 8.

Faza a II-a


SEZONUL 2019-2020

TUR

et1/ CSM Bacău vs AHC Dunărea Călărași

25-24 (12-14)

et2/ AHC Dunărea Călărași vs CSA Steaua București

28-28 (13-14)

et3/ Minaur Baia Mare vs AHC Dunărea Călărași

29-25 (14-11)

et4/ AHC Dunărea Călărași vs AHC Potaissa Turda

30-21 (19-10)

et5/ Dinamo București vs AHC Dunărea Călărași

27-25 (12-12)

et6/ AHC Dunărea Călărași vs CSM Făgăraș

25-21 (10-5)

et7/ CSM Focșani vs AHC Dunărea Călărași

22-29 (8-13)

et8/ AHC Dunărea Călărași vs CSM Vaslui

27-22 (12-13)

et9/ CSM București vs AHC Dunărea Călărași  

27-26 (16-12)

et10/ AHC Dunărea Călărași vs AHC Dobrogea Sud Constanța

21-25 (12-11)

et11/ SCM Politehnica Timișoara vs AHC Dunărea Călărași

23-22 (10-12)

et12/ HC Buzău vs AHC Dunărea Călărași

24-26 (12-15)

et13/ AHC Dunărea Călărași vs CSM Școlar Reșița

31-26 (15-15)

RETUR

et14/ AHC Dunărea Călărași vs CSM Bacău

32 – 27 (16-10)

et15/ CSA Steaua București vs AHC Dunărea Călărași

31-28 (19-17)

et16/ AHC Dunărea Călărași vs Minaur Baia Mare

31-26 (15-8)

et17/ AHC Potaissa Turda vs AHC Dunărea Călărași

32-29

et18/ AHC Dunărea Călărași vs Dinamo București

28-33 (13-15)

et19/ CSM Făgăraș vs AHC Dunărea Călărași

16-26 (8-14)

et20/ AHC Dunărea Călărași vs CSM Focșani

24=19 (11-11)

et21/ CSM Vaslui vs AHC Dunărea Călărași

17-18 (10-8)

et22/ AHC Dunărea Călărași vs CSM București

29=27 (16-13)

et23/ AHC Dobrogea Sud Constanța v AHC Dunărea Călărași

30-21 (13-13)

et24/ AHC Dunărea Călărași vs SCM Politehnica Timișoara

-AMÂNAT

et25/ AHC Dunărea Călărași vs HC Buzău

AMÂNAT

et26/ CSM Școlar Reșița vs AHC Dunărea Călărași

AMÂNAT

PROGRAM PLAY-OFF 2019-2020

ANULAT

Grupa A: loc 1, loc 3, loc 5, loc 7.

Grupa B: loc 2, loc 4, loc 6, loc 8.

Faza a II-a

  • ANULAT
 
 
© AHC DUNAREA CALARASI. 2018 – TOATE DREPTURILE REZERVATE | Website administrat dewww.cloud-center.ro